Vega Pack

Byadmin

Vega Pack

VegaPack – profesjonalne opakowania tekturowe i foliowe

Uniknij zbędnych kosztów – nawiąż opłacalną współpracę z profesjonalistami! Jako firma Vega Pack oferujemy Ci błyskawiczny czas realizacji, bogatą i atrakcyjną ofertę w korzystnych cenach oraz profesjonalne wsparcia na całym procesie właściwego zabezpieczania i oznaczania produktu.

Bogata oferta firmy Vega Pack

Błyskawicznie dostarczamy Państwu wysokiej jakości produkty firmy Vega Pack:

  • folie stretch ręczne i maszynowe,
  • taśmy pakowe,
  • taśmy spinające,
  • opakowania kartonowe.

Jakie korzyści daje Ci współpraca z naszą firmą?

Zapewnimy indywidualne podejście, dopasowując ofertę idealnie do Twoich potrzeb. Wybierzemy właściwy przekrój kartonu, odpowiednią gramaturę tektury, zapewnimy atrakcyjną wizualnie i przyciągającą wzrok  klienta grafikę.

To właśnie od opakowania zależą losy Twojego produktu! Dlatego firma VegaPack oferuje, jako uzupełnienie opakowania kartonowego, folie stretch oraz folie termokurczliwe. W ten sposób zabezpieczymy Twój produkt przed wilgocią, zanieczyszczeniami oraz zapewnimy stabilność przesyłki, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo i zadowolenie wszystkich współpracujących z Tobą firm.

Dzięki współpracy z nami wywrzesz najlepsze możliwe wrażenie w ciągu decydujących 7 sekund pierwszego kontaktu klienta z Twoim produktem.

Sprytna i oryginalna plomba – prosty i skuteczny sposób naszego autorstwa

Dostarczane Tobie taśmy wyposażamy w indywidualnie zaprojektowaną grafikę. Działają one w transporcie jak plomby – jeśli ktoś otworzy przesyłkę, nie będzie w stanie zamaskować swojej ingerencji, ponieważ nie będzie dysponował taką samą taśmą samoprzylepną.

Dlaczego warto zapłacić więcej za folię stretch? – kilka konkretnych powodów

  • gwarancja wysokiej jakości materiału
  • większa elastyczność i rozciągliwość folii
  • obniżenie kosztów produkcji
  • mniejsze ryzyko zniszczenia produktu

 

Nowoczesne folie stretch i specjalnie dopasowane kartony to gwarancja, że nasz produkt trafi w ręce klienta nieuszkodzony. Dobre opakowanie daje jeszcze jeden walor – doskonałe pierwsze wrażenie.

źródło: STORYHistorie pisze miasto. Nr 1 | Czerwiec 2015

Dowiedz się więcej na temat:

To nie wszystkie zalety oferty firmy Vega Pack. Odkryj szereg nielimitowanych korzyści – nawiąż z nami współpracę już dziś!